Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Sistem informatic medical integrat (componentă hardware și software) în cadrul proiectului „Digitalizarea Spitalului Clinic Județean de Urgență Sibiu”

Număr anunț
CN1077969
Autoritate contractantă
JUDETUL SIBIU (CUI 4406223)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.810.550 RON
Valoare atribuită
4.802.599 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
20.02.2025 12:14
Anunț de atribuire
CAN1150497
Termen limită
26.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
113684-2025
Documentație de atribuire
DF1237422

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Asociați 1
GAMA IT SRL CUI RO 18458710
Subcontractanți 3
JOHN SYSTEM SRL CUI RO 30066236

Valoare atribuită

4.802.599 RON

din 4.810.550 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 7.951 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.