Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,9% sub estimat
Dotarea cu echipamente, mobilier și materiale educaționale a Școlii Profesionale Speciale Balș și a Centrului pentru Educație Incluzivă Balș
- Număr anunț
- CN1077972
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 865.048,74 RON
- Valoare atribuită
- 399.089 RON 53,9% sub estimat
- Data publicării
- 20.02.2025 12:14
- Anunț de atribuire
- CAN1152118
- Termen limită
- 25.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 116268-2025
- Documentație de atribuire
- DF1237612
Documente
Documentația de atribuire
- Caietsarcini2025.pdf.p7s
- FisaDate_DF1237612.pdf
- Formular propunere tehnica L1.docx.p7s
- Formular propunere tehnica L3.docx.p7s
- Model contract dotari.doc.p7s
- Modele Formulare.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 865.048,74 RON Adjudecat: 399.089 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : ECHIPAMENTE TIC Centrul Scolar Pentru Educatie Incluziva Bals | 581.048,74 RON | B.N.BUSINESS S.R.L. | 399.089 RON ↓31,3% |
| 3 | Echipamente ateliere + accesorii - Scoala Profesionala Speciala… | 284.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.N.BUSINESS SRL CUI RO 10933694
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GBC EXIM SRL CUI RO 14916025
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
WEB WIN GROUP NET SRL CUI RO 26299055
Valoare atribuită
399.089 RON
din 865.048,74 RON estimat
53,9%
Adjudecat la 46,1% din estimat · economie 465.959,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.