Atribuită
Anunț de participare
APARATURA SI ECHIPAMENTE MEDICALE 2 LOTURI -PENTRU IMPLEMENTAREA PROIECTULUI "DEZVOLTAREA INFRASTRUCTURII DE ASISTENTA MEDICALA AMBULATORIE DIN CADRUL SPITALULUI MUN. DR. GH. MARINESCU TARNAVENI-APELUL P.N.R.R./2022/C12/MS/I 1.3
- Număr anunț
- CN1077854
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- AXIA MEDICAL SRL (CUI 20169480)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.091.122,91 RON
- Valoare atribuită
- 2.090.943,91 RON
- Data publicării
- 18.02.2025 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147440
- Termen limită
- 03.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 107879-2025
- Documentație de atribuire
- DF1237286
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI Echipamente medicale.docx.p7s
- FisaDate_DF1237286.pdf
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.docx.p7s
- LOT 1 echipamente laborator.rar.p7s
- LOT 2 ecchipamente radiologie.rar.p7s
- model contract.docx.p7s
- Modele Formulare.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 2.091.122,91 RON Adjudecat: 2.090.943,91 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | APARATURA SI ECHIPAMENTE MEDICALE LABORATOR ANALIZE MEDICALE | 1.238.279 RON | AXIA MEDICAL SRL | 1.238.100 RON |
| 2 | APARATURA DE RADIOLOGIE SI IMAGISTICA MEDICALA | 852.843,91 RON | MEDIQ INNOVATIVE TECHNOLOGIES SRL | 852.843,91 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AXIA MEDICAL SRL CUI 20169480
Subcontractanți 5
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
HDL UNION SRL CUI RO 16646521
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIQ INNOVATIVE TECHNOLOGIES SRL CUI RO 26308935
Valoare atribuită
2.090.943,91 RON
din 2.091.122,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro