Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 74,4% sub estimat
Acord cadru pentru furnizare dezinfectant de nivel inalt pentru dispozitive medicale din clasa semicritice si critice care nu suporta autoclavarea
- Număr anunț
- CN1077927
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
- Furnizor / câștigător
- KLINTENSIV S.R.L. (CUI 29359178)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216.720 RON
- Valoare atribuită
- 55.440 RON 74,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.02.2025 16:05
- Anunț de atribuire
- CAN1158109
- Termen limită
- 07.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1237400
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini dezinfectanti 2025.pdf.p7s
- FisaDate_DF1237400.pdf
- FORMULARE DEZINFECTANTI 2025.doc.p7s
- MODEL ACORD CADRU + CONTRACT DEZINFECTANTI 2025.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GB INDCO S.R.L. CUI RO 10421821
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
KARIMED PARTENER SRL CUI RO15938900
Valoare atribuită
55.440 RON
din 216.720 RON estimat
74,4%
Adjudecat la 25,6% din estimat · economie 161.280 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.