Anulată
Anunț de participare
Acord cadru-Dotarea cu echipamente și materiale didactice specifice pt laboratoarele și cabinetele de asistență psihopedagogică/alte terapii specifice din unit de învățământ din Sector 4 al Mun București în cadrul proiect „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din Sector 4 al Mun București” finanțat prin PNRR, componenta C15
- Număr anunț
- CN1077919
- Autoritate contractantă
- SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.149.574 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 19.02.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1144509
- Termen limită
- 28.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 112241-2025
- Documentație de atribuire
- DF1237426
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA FORMULAR OFERTA-LOT1_semnat.pdf
- ANEXA FORMULAR OFERTA-LOT2_semnat.pdf
- ANEXA FORMULAR OFERTA-LOT3_semnat.pdf
- ANEXA FORMULAR OFERTA-LOT4_semnat.pdf
- ANEXA FORMULAR OFERTA-LOT5_semnat.pdf
- ANEXA FORMULAR OFERTA-LOT6_semnat.pdf
- Aviz CTE Pr. Sect. 4_laboratoare_cabinete_semnat.pdf
- CAIET SARCINI-LOT1_semnat.pdf
- CAIET SARCINI-LOT2_semnat.pdf
- CAIET SARCINI-LOT3_semnat.pdf
- CAIET SARCINI-LOT4_semnat.pdf
- CAIET SARCINI-LOT5_semnat.pdf
- CAIET SARCINI-LOT6_semnat.pdf
- FisaDate_DF1237426.pdf
- FORMULARE_semnat.pdf
- MODEL ACORD CADRU_semnat.pdf
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT_semnat.pdf
Loturi (6)
Estimat: 1.149.574 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dotarea cu echipamente digitale specializate | 117.700 RON | Anulat | — |
| 2 | Echipamente digitale, materiale didactice și produse specifice … | 166.094 RON | Anulat | — |
| 3 | Echipamente digitale, materiale didactice și produse specifice … | 392.364 RON | Anulat | — |
| 4 | Echipamente digitale, materiale didactice și produse specifice … | 121.067 RON | Anulat | — |
| 5 | Materiale didactice și produse specifice pentru Cabinete de log… | 101.349 RON | Anulat | — |
| 6 | Dotarea cu Materiale didactice și produse specifice în cadrul c… | 251.000 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.