Atribuită Anunț de participare

Acord cadru de furnizare preparate din carne- lot 1, carne de pui si organe de pasare, carne de porc si pasta de mici (congelate)- lot 2, conserve din carne si pate - lot 3, oua de gaina- lot 4 si carne de porc refrigerata- lot 5

Număr anunț
CN1077898
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
Furnizor / câștigător
LECONFEX SRL (CUI 2092175)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.193.485,43 RON
Valoare atribuită
3.582.226,12 RON
Data publicării
18.02.2025 15:00
Anunț de atribuire
CAN1148188
Termen limită
24.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
108901-2025
Documentație de atribuire
DF1237354

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 2.193.485,43 RON Adjudecat: 3.582.226,12 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Preparate din carne 1.018.723,41 RON LECONFEX 2 contracte 1.676.270 RON
LECONFEX · contract 53904 · 20.05.2025 1.010.954,36 RON
LECONFEX · contract 55540 · 26.05.2025 665.315,64 RON
2 Carne de pui si organe de pasare, carne porc si pasta mici (con… 770.796,18 RON LECONFEX 2 contracte 1.284.469,37 RON
LECONFEX · contract 55551 · 26.05.2025 513.733,77 RON
LECONFEX · contract 53908 · 20.05.2025 770.735,60 RON
3 Conserve din carne si pate 112.327,94 RON ROALMISA INV 2 contracte 136.016,40 RON
ROALMISA INV · contract 55567 · 26.05.2025 54.386,60 RON
ROALMISA INV · contract 53916 · 20.05.2025 81.629,80 RON
4 Oua de gaina 123.188,40 RON LECONFEX 2 contracte 205.257 RON
LECONFEX · contract 53921 · 20.05.2025 123.188,40 RON
LECONFEX · contract 55581 · 26.05.2025 82.068,60 RON
5 Carne de porc proaspata (refrigerata) 168.449,50 RON LECONFEX 2 contracte 280.213,35 RON
LECONFEX · contract 55609 · 26.05.2025 112.100,85 RON
LECONFEX · contract 53924 · 20.05.2025 168.112,50 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROALMISA INV SRL CUI 30715430
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520

Valoare atribuită

3.582.226,12 RON

din 2.193.485,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.