Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Contract de furnizare COMPACTOR DEȘEURI
- Număr anunț
- CN1059212
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A SISTEMULUI INTEGRAT DE MANAGEMENT AL DESEURILOR DIN JUDETUL SATU MARE (CUI RO27120599)
- Furnizor / câștigător
- IRCAT-CO SRL (CUI 15992039)
- Cod CPV
- 43315000-4 · Compactoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.820.084 RON
- Valoare atribuită
- 2.815.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2023 21:00
- Anunț de atribuire
- CAN1116241
- Termen limită
- 10.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 171-537122
- Documentație de atribuire
- DF1189490
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRCAT-CO SRL CUI RO 15992039
Valoare atribuită
2.815.000 RON
din 2.820.084 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 5.084 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.