Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,3% sub estimat

Furnizare echipamente PC02 Auto 2

Număr anunț
CN1078139
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
NITECH SRL (CUI 13890865)
Cod CPV
42413000-4 · Cricuri si dispozitive de ridicare pentru vehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282.350 RON
Valoare atribuită
264.690 RON 6,3% sub estimat
Data publicării
24.02.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1149995
Termen limită
31.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
123237-2025
Documentație de atribuire
DF1237889

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 282.350 RON Adjudecat: 264.690 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Elevatoare auto 42.500 RON GARAGE ASSIST 42.300 RON ↓0,5%
2 Echipamente de testare și verificare tehnică autovehicule 112.350 RON NITECH 111.890 RON ↓0,4%
3 Standuri educaționale sisteme injecție 127.500 RON NITECH 110.500 RON ↓13,3%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GARAGE ASSIST SRL CUI RO29922211

Valoare atribuită

264.690 RON

din 282.350 RON estimat 6,3%

Adjudecat la 93,7% din estimat · economie 17.660 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.