Atribuită Anunț de participare

Legume sezon cald

Număr anunț
CN1078141
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312.000 RON
Valoare atribuită
442.260,45 RON
Data publicării
21.02.2025 09:00
Anunț de atribuire
CAN1148633
Termen limită
31.03.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1237923

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (8)

Estimat: 312.000 RON Adjudecat: 442.260,45 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cartofi de consum 112.500 RON STEDYAN COM 7.380 RON ↓93,4%
2 Ceapa uscata 11.250 RON STEDYAN COM 3 contracte 71.385,13 RON
STEDYAN COM · contract 37431 · 12.08.2025 43.415 RON
STEDYAN COM · contract 41965 · 05.12.2025 23,13 RON
STEDYAN COM · contract 40290 · 22.09.2025 27.947 RON
3 Morcov 21.250 RON STEDYAN COM 48.767,86 RON
4 Legume proaspete - Ardei gras 29.250 RON
5 Legume proaspete - Tomate 29.250 RON STEDYAN COM 2 contracte 292.035 RON
STEDYAN COM · contract 31908 · 30.05.2025 226.240 RON
STEDYAN COM · contract 32831 · 12.06.2025 65.795 RON
6 Legume proaspete - Dovlecei 26.000 RON
7 Legume proaspete - Varza 62.500 RON
8 Legume pentru frunze (patrunjel, marar, leustean) 20.000 RON AMARIEI G. PETRU 3 contracte 22.692,46 RON
AMARIEI G. PETRU · contract 31908 · 30.05.2025 17.960 RON
AMARIEI G. PETRU · contract 37432 · 12.08.2025 1.796 RON
AMARIEI G. PETRU · contract 32832 · 12.06.2025 2.936,46 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

442.260,45 RON

din 312.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.