Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 58,6% sub estimat
Modernizare UAV Arad - Dotari/Echipamente si Active necorporale
- Număr anunț
- CN1078112
- Autoritate contractantă
- Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
- Furnizor / câștigător
- CAD WORKS INTERNATIONAL SRL (CUI 16443187)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.551.615,03 RON
- Valoare atribuită
- 3.122.848,60 RON 58,6% sub estimat
- Data publicării
- 24.02.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1146350
- Termen limită
- 26.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 119710-2025
- Documentație de atribuire
- DF1237819
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1237819.pdf
- Fise tehnice LOT 13.pdf
- Fise tehnice LOT 1.pdf
- Fise tehnice LOT 2.pdf
- Fise tehnice LOT 4.pdf
- Fise tehnice LOT 6.pdf
- Fise tehnice LOT 7.pdf
- Lista echipamente LOT 10.pdf
- Lista echipamente LOT 11.pdf
- Lista echipamente LOT 12.pdf
- Lista echipamente LOT 1.pdf
- Lista echipamente LOT 2.pdf
- Lista echipamente LOT 3.pdf
- Lista echipamente LOT 4.pdf
- Lista echipamente LOT 5.pdf
- Lista echipamente LOT 6.pdf
- Lista echipamente LOT 7.pdf
- Lista echipamente LOT 8.pdf
- Lista echipamente LOT 9.pdf
- Sectiunea-II-Caiet-de-Sarcini-1 Echipamente.pdf
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie echipamente.pdf
- Sectiunea-I-Instructiuni-catre-ofertanti.pdf
- Sectiunea-VI.1-Propunere-financiara-1.pdf
- Sectiunea-VI.2-Formular-propunere-tehnica Echipamente.pdf
- Sectiunea-VI-Formular de oferta si formulare.pdf
DUAE
Loturi (13)
Estimat: 7.551.615,03 RON Adjudecat: 3.122.848,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Instrumente de masurare pentru Facultatea de inginerie - Labora… | 1.694.205,22 RON | CAD WORKS INTERNATIONAL | 1.694.149 RON |
| 2 | Echipamente de laborator, optice si de precizie pentru Facultat… | 473.154 RON | TEHNICAL CONSULTING BUSINESS MGT | 469.880 RON ↓0,7% |
| 3 | Echipament electronic pentru Facultatea de inginerie - Laborato… | 772.510,87 RON | InterNET | 771.845 RON ↓0,1% |
| 4 | Instrumente muzicale si piese pentru acestea pentru Facultatea … | 9.057 RON | Anulat | — |
| 5 | Pachete software si sisteme informatice si computere personale … | 4.046.290,75 RON | Anulat | — |
| 6 | Materiale si echipamente de pregatire pentru Facultatea de Știi… | 33.242,86 RON | Anulat | — |
| 7 | Echipamente medicale pentru Facultatea de Inginerie Alimentară,… | 88.525,24 RON | Anulat | — |
| 8 | Instrumente de desen pentru Facultatea de design | 77.232,58 RON | Anulat | — |
| 9 | Articole si echipament de sport pentru Facultatea de Educație F… | 103.242,61 RON | Anulat | — |
| 10 | Pachete software educationale pentru Facultatea de Științe ale … | 15.176,47 RON | Anulat | — |
| 11 | Mobilier scolar pentru Facultatea de Educație Fizică și Sport, … | 34.056,83 RON | Anulat | — |
| 12 | Dispozitive pentru persoanele cu deficiente pentru masurile de … | 62.972,60 RON | S.C. TESLA Numeric S.R.L. | 62.952,60 RON |
| 13 | Mobilier de laborator pentru Facultatea de Inginerie Alimentară… | 141.948 RON | S.C. E-LABORATOR FEERIA S.R.L. | 124.022 RON ↓12,6% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERNET SRL CUI RO 3738763
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TESLA NUMERIC S.R.L. CUI 39821761
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNICAL CONSULTING BUSINESS MGT SRL CUI RO 34645524
Valoare atribuită
3.122.848,60 RON
din 7.551.615,03 RON estimat
58,6%
Adjudecat la 41,4% din estimat · economie 4.428.766,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.