Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,5% sub estimat
Servicii de revizie tehnică auto
- Număr anunț
- CN1078057
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN NORD SRL (CUI 29300928)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285.700 RON
- Valoare atribuită
- 210.053,50 RON 26,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.02.2025 16:41
- Anunț de atribuire
- CAN1148174
- Termen limită
- 24.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1237812
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Caiet de sarcini - RT BMW R 1250 RT 2023.doc.p7s
- 11. Caiet de sarcini - RT Dacia Duster Express 2023.doc.p7s
- 12. Caiet de sarcini - RT FORD RANGER 2023.doc.p7s
- 13. Caiet de sarcini - RT ISUZU D-MAX 2023.doc.p7s
- 14. Caiet de sarcini - RT MERCEDES TOURISMO 2023.doc.p7s
- 15. Caiet de sarcini - RT SUZUKI VITARA 2023.doc.p7s
- 16. Caiet de sarcini - DACIA DUSTER JOURNEY HEV 140 2024 - 2X4.doc.p7s
- 17. Caiet de sarcini - DACIA DUSTER JOURNEY TCE 130 4X4.doc.p7s
- 18. Caiet de sarcini - RT AUDI A6 2024.doc.p7s
- 19. Caiet de sarcini - RT FORD TOURNEO CUSTOM 2024.doc.p7s
- 1. Caiet de sarcini - RT FORD RANGER D CAB 4x4 2022.doc.p7s
- 2. Caiet de sarcini- RT FORD RANGER D-CAB 2022.doc.p7s
- 3. Caiet de sarcini - RT MERCEDES ACTROS 2022.doc.p7s
- 4. Caiet de sarcini - RT RENAULT EXPRESS 2022.doc.p7s
- 5. Caiet de sarcini - RT SEAT LEON 2022.doc.p7s
- 6. Caiet de sarcini - RT VW PASSAT 2022.doc.p7s
- 7. Caiet de sarcini - RT VW TOUAREG 2022.doc.p7s
- 8. Caiet de sarcini - RT AUDI Q7 2023.doc.p7s
- 9. Caiet de sarcini- RT BMW 320i XDRIVE 2023.doc.p7s
- FisaDate_DF1237812.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Proiect acord-cadru.doc.p7s
- Proiect contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Loturi (19)
Estimat: 285.700 RON Adjudecat: 210.053,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ford Double Cab 4x4 EcoBlue 2.0, nivel echipare Raptor | 6.300 RON | Anulat | — |
| 2 | Ford Ranger D-Cab 4x4 XLT 2.0 | 6.600 RON | Anulat | — |
| 3 | Mercedes Actros 5 L-CAB, an fabricație 2022 | 18.000 RON | Anulat | — |
| 4 | Renault Express dCi 1.5 70 CP, an fabricație 2022 | 3.900 RON | MERIDIAN NORD 2 contracte | 79.202 RON |
| MERIDIAN NORD · contract 815490 · 30.05.2025 | 61.155,50 RON | |||
| MERIDIAN NORD · contract 815490/2 · 09.12.2025 | 18.046,50 RON | |||
| 5 | Seat Leon Sportstourer FR 1.5 TSI, an fabricație 2022 | 5.700 RON | — | |
| 6 | Volkswagen Passat Comfortl. 2.0 TSI, an fabricație 2022 | 16.000 RON | BRADY TRADE | 79.885 RON |
| 7 | Volkswagen Touareg 3.0, an fabricație 2022 | 9.900 RON | BRADY TRADE 2 contracte | 20.090 RON |
| BRADY TRADE · contract 815489/2 · 23.03.2026 | 15.895 RON | |||
| BRADY TRADE · contract 815489/1 · 09.12.2025 | 4.195 RON | |||
| 8 | Audi Q7 3.0, an fabricație 2023 | 8.100 RON | — | |
| 9 | BMW 320i, 2.0 xDrive, an fabricație 2023 | 21.000 RON | Anulat | — |
| 10 | BMW R1250 RT, an fabricație 2023 | 24.000 RON | Anulat | — |
| 11 | Dacia Duster Expression 1.3, an fabricație 2023 | 2.700 RON | — | |
| 12 | Ford Ranger D CAB 4x4 2.0, an fabricație 2023 | 12.600 RON | Anulat | — |
| 13 | Isuzu D-Max 1.9, an fabricație 2023 | 7.500 RON | Anulat | — |
| 14 | Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, an fabricație 2023 | 19.500 RON | Anulat | — |
| 15 | Suzuki Vitara 1.4, an fabricație 2023 | 3.300 RON | Anulat | — |
| 16 | Dacia Duster Journey Hev 140 4x2 1.6, an fabricație 2024 | 23.400 RON | MERIDIAN NORD | 11.381,50 RON ↓51,4% |
| 17 | Dacia Duster Journey Tce 130 4x4 1.2, an fabricație 2024 | 32.400 RON | MERIDIAN NORD 2 contracte | 19.495 RON ↓39,8% |
| MERIDIAN NORD · contract 815490/1 · 09.12.2025 | 15.966 RON | |||
| MERIDIAN NORD · contract 815490/4 · 11.02.2026 | 3.529 RON | |||
| 18 | Audi A6 3.0, an fabricație 2024 | 48.000 RON | — | |
| 19 | Ford Tourneo 2.0, an fabricație 2024 | 16.800 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERIDIAN NORD SRL CUI RO29300928
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRADY TRADE SRL CUI 3578085
Valoare atribuită
210.053,50 RON
din 285.700 RON estimat
26,5%
Adjudecat la 73,5% din estimat · economie 75.646,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.