Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat

Consumabile compatibile cu pompele de insulina Accu-Chek Spirit şi Paradigm Medtronic (Programul Naţional – DIABET ZAHARAT )

Număr anunț
CN1078038
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
837.000 RON
Valoare atribuită
813.610 RON 2,8% sub estimat
Data publicării
21.02.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1146998
Termen limită
26.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
117983-2025
Documentație de atribuire
DF1237529

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Adjudecat: 813.610 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Rezervor din plastic de 3.15 ml compatibil cu pompa de insulină… RUBICON PHARMACEUTICALS 92.610 RON
2 Catetere 8 mm/60 cm compatibil cu pompa de insulină Accu-Chek… LUAN VISION 279.000 RON
3 Rezervoare 3.0 ml compatibil cu pompa de insulina Paradigm Med…
4 Catetere 9 mm/ 60 cm compatibil cu pompa de insulina Paradigm … MEDTRONIC ROMANIA 442.000 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUAN VISION SRL CUI RO23801784

Valoare atribuită

813.610 RON

din 837.000 RON estimat 2,8%

Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 23.390 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.