Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE DE ECHIPAMENTE în cadrul proiectului ”Dotarea Spitalului de Boli Infecțioase și Psihiatrie Baia Mare cu echipamente și materiale destinate reducerii riscului de infecții nosocomiale”
- Număr anunț
- CN1078209
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.461.136 RON
- Valoare atribuită
- 1.461.136 RON
- Data publicării
- 25.02.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1148161
- Termen limită
- 02.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 124638-2025
- Documentație de atribuire
- DF1237908
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la caietul de sarcini.PDF.p7s
- Anexa II la CS - Criteriul de atribuire.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.PDF.p7s
- Contract SEAP.docx.p7s
- FisaDate_DF1237908.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Instructiuni catre ofertanti.pdf.p7s
- Modalitate constituire GP si GBE.docx.p7s
- Strategia de contractare.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Valoare atribuită
1.461.136 RON
din 1.461.136 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro