Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,5% sub estimat
Furnizare oxigen medicinal
- Număr anunț
- CN1078202
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 960.000 RON
- Valoare atribuită
- 792.000 RON 17,5% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147720
- Termen limită
- 31.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 125477-2025
- Documentație de atribuire
- DF1237965
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Formulare-semnat.docx.p7m
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1237965.pdf
- Model Acord -Cadru-semnat.docx.p7m
- Model Contract subsecvent-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Subcontractanți 1
CARASCO IMPEX SRL CUI RO6818530
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Subcontractanți 1
TRANSPORT AUTO PLOIESTI 1 SA CUI RO1354650
Valoare atribuită
792.000 RON
din 960.000 RON estimat
17,5%
Adjudecat la 82,5% din estimat · economie 168.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.