Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,8% sub estimat

PROIECTUL REGIONAL DE DEZVOLTARE A INFRASTRUCTURII DE APĂ ȘI APĂ UZATĂ ÎN JUDEȚUL MUREȘ. MS-TM—CL-G04 - Zona Târgu Mureş – Voiniceni – conducta de aducțiune Târgu Mureş - Voiniceni

Număr anunț
CN1078175
Autoritate contractantă
COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
Furnizor / câștigător
ROMTIM INSTAL SRL (CUI 13894280)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.530.176 RON
Valoare atribuită
12.059.037,21 RON 3,8% sub estimat
Data publicării
24.02.2025 13:01
Anunț de atribuire
CAN1152762
Termen limită
03.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
122898-2025
Documentație de atribuire
DF1238009

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ROMTIM INSTAL SRL CUI RO13894280
Asociați 1
RONO AQUA SRL CUI RO 17073600
Subcontractanți 2
AQUAGEOTOP SRL CUI 27149269
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
INSTGAZ SRL CUI RO14158745
Asociați 1
ART INSTAL SRL CUI RO 21007320

Valoare atribuită

12.059.037,21 RON

din 12.530.176 RON estimat 3,8%

Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 471.138,79 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.