Atribuită
Anunț de participare
Furnizare echipamente de laborator PC21 Stand 3
- Număr anunț
- CN1078174
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- SOLUTION PLUS SRL (CUI 24134921)
- Cod CPV
- 38900000-4 · Diverse instrumente de evaluare si de testare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 949.000 RON
- Valoare atribuită
- 948.730 RON
- Data publicării
- 24.02.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1149783
- Termen limită
- 02.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 121282-2025
- Documentație de atribuire
- DF1238077
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet-de-Sarcini PC21 Stand 3_compressed.pdf.p7s
- Contract DRAFT- PC21 Stand 3 (verificat juridic).docx.p7s
- FisaDate_DF1238077.pdf
- formulare - PC21 Stand 3.docx.p7s
- Formular F3 Propunere financiara PC21 Stand 3.xlsx.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 949.000 RON Adjudecat: 948.730 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : Echipamente pentru studiul servomotoarelor | 109.000 RON | ASTI AUTOMATION | 109.000 RON |
| 2 | : Echipament pentru studiul funcționării turbinelor eoliene | 322.000 RON | TECHNO VOLT | 322.000 RON |
| 3 | : Echipamente de testare autovehicule | 459.000 RON | SOLUTION PLUS S.R.L. | 458.730 RON ↓0,1% |
| 4 | : Stand pentru studiu forțelor în motoare cu pistoane | 59.000 RON | TECHNO VOLT | 59.000 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TECHNO VOLT SRL CUI RO 11997742
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOLUTION PLUS SRL CUI RO 24134921
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASTI AUTOMATION SRL CUI RO 14660090
Valoare atribuită
948.730 RON
din 949.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro