Atribuită
Anunț de participare
Furnizare reactivi de imunologie cu punere la dispozitie a unui analizor automat.
- Număr anunț
- CN1078170
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
- Furnizor / câștigător
- ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.599.343 RON
- Valoare atribuită
- 1.599.343 RON
- Data publicării
- 24.02.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147994
- Termen limită
- 31.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 120293-2025
- Documentație de atribuire
- DF1238062
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1238062.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7m
- Model Acord cadru + Anexe-semnat.pdf.p7m
- Model Contract subsecvent-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AVENA MEDICA SRL CUI 24684380
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Valoare atribuită
1.599.343 RON
din 1.599.343 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro