Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat
Servicii de copiere, imprimare, scanare si service a aparatelor de multiplicare pe baza de abonament cu punerea la dispozitie a echipamentelor.
- Număr anunț
- CN1078263
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 79520000-5 · Servicii de reprografie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.839.437,60 RON
- Valoare atribuită
- 10.575.760,16 RON 2,4% sub estimat
- Data publicării
- 26.02.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1146578
- Termen limită
- 07.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 129154-2025
- Documentație de atribuire
- DF1238155
Documente
Documentația de atribuire
- CS_Servicii de Copiere, Imprimare, Scanare-semnat.pdf.p7m
- Declaratie persoane cu functie de decizie-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1238155.pdf
- Model acord cadru si contract subsecvent Servicii de Copiere, Imprimare, Scanare-semnat.pdf.p7m
- Modele formulare Servicii de Copiere, Imprimare, Scanare-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORNER SOLUTIONS SRL CUI RO33271855
Valoare atribuită
10.575.760,16 RON
din 10.839.437,60 RON estimat
2,4%
Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 263.677,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.