Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,9% sub estimat

ACHIZITIE CARBURANT AUTO ( MOTORINA +BENZINA FARA PLUMB ) PRIN ALIMENTARE DIRECTA A AUTOVEHICULELOR DIN STATIILE DE DISTRIBUTIE, PE BAZA DE CARD .

Număr anunț
CN1059235
Autoritate contractantă
Directia de Salubritate (CUI 23922875)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.359.000 RON
Valoare atribuită
1.128.996 RON 16,9% sub estimat
Data publicării
06.09.2023 11:01
Anunț de atribuire
CAN1117145
Termen limită
10.10.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 173-539982
Documentație de atribuire
DF1189359

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.128.996 RON

din 1.359.000 RON estimat 16,9%

Adjudecat la 83,1% din estimat · economie 230.004 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.