Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
ENDOSCOP PENTRU VERIFICAREA TEHNICII DE AVIAȚIE
- Număr anunț
- CN1059240
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- NAMICON - TESTING SRL (CUI 6769438)
- Cod CPV
- 33168100-6 · Endoscoape (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.564.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.555.750 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 06.09.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1118752
- Termen limită
- 05.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 173-541755
- Documentație de atribuire
- DF1189396
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1189396.pdf
- Sectiunea III_Caiet de sarcini.doc.p7s
- Sectiunea II_Instructiuni pentru ofertanti.doc.p7s
- Sectiunea IV_ Clauze contractuale- Model contract furnizare.doc.p7s
- Sectiunea V_ Formulare si modele documente.doc.p7s
- Specificatie tehnica Endoscop.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NAMICON - TESTING SRL CUI RO 6769438
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOTAL CONTROL SRL CUI RO 8600906
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PCZONE ONLINE DISTRIBUTIE SRL CUI RO27073608
Valoare atribuită
1.555.750 RON
din 1.564.500 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 8.750 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.