Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
Achiziție publica de dotari Dispozitiv mobil pentru transport persoane in carucior pe scari , privind proiectul „Dezvoltarea integrata a orașului Abrud prin realizarea unui centru recreativ în clădirea fostei Biserici Unitariene și reabilitarea infrastructurii urbane aferente in Piața Eroilor, Piața Cuza Voda și Str. Ion Buteanu”, SMIS 125919, finanțat prin P.O.R. 2014-2020
- Număr anunț
- CN1059232
- Autoritate contractantă
- ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
- Furnizor / câștigător
- TECNOLIFT SERVICE GRUP S.R.L. (CUI 46787760)
- Cod CPV
- 44115600-5 · Lifturi de trepte (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.967,76 RON
- Valoare atribuită
- 31.100 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 06.09.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1115321
- Termen limită
- 10.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 173-539829
- Documentație de atribuire
- DF1189384
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TECNOLIFT SERVICE GRUP S.R.L. CUI 46787760
Valoare atribuită
31.100 RON
din 31.967,76 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 867,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.