Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat
Servicii software pentru implementarea unei soluții integrate de tip e-learning cu componente: platforma e-learning, materiale educaționale,soluție software pentru crearea resurselor educaționale deschise pentru fiecare cadru didactic din program, în cadrul proiectului “EduShift: Pedagogie digitală pentru cadrele didactice din învățământul preuniversitar” (denumire conform ctr 13356/21.10.2024)
- Număr anunț
- CN1078228
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- LOGIC COMPUTER SRL (CUI 8807295)
- Cod CPV
- 30211300-4 · Platforme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.159.570,09 RON
- Valoare atribuită
- 16.600.000 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 26.02.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1148326
- Termen limită
- 11.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 128637-2025
- Documentație de atribuire
- DF1238020
Documente
Documentația de atribuire
- aviz CTE.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- draft contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1238020.pdf
- formulare.pdf.p7s
- formular propunere tehnica.pdf.p7s
- material informativ - sesiune demonstrativa.pdf.p7s
- metodologia de evaluare a factorilor din cadrul criteriului de atribuire.pdf.p7s
- tabele.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Subcontractanți 1
ASCENDIA S.A. CUI RO21482859
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CONNECTIONS CONSULT S.A. CUI RO17753763
Valoare atribuită
16.600.000 RON
din 17.159.570,09 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 559.570,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.