Atribuită Anunț de participare

Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata

Număr anunț
CN1078396
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
Furnizor / câștigător
SALESIANER MIETTEX SRL (CUI 17480221)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.628.000 RON
Valoare atribuită
3.082.500 RON
Data publicării
28.02.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1159422
Termen limită
03.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
135846-2025
Documentație de atribuire
DF1238362

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BUDU COM MIXT SRL CUI RO4040709
Terți susținători 1
EURO CLEANING SRL CUI 10012231

Valoare atribuită

3.082.500 RON

din 2.628.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.