Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare echipamente digitale și materiale didactice , în cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar și a unităților conexe din oraşul Întorsura Buzăului, judeţul Covasna”
- Număr anunț
- CN1078351
- Autoritate contractantă
- Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 25146010)
- Cod CPV
- 39162000-5 · Material de instruire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162.338,46 RON
- Valoare atribuită
- 162.338 RON
- Data publicării
- 26.02.2025 15:45
- Anunț de atribuire
- CAN1148178
- Termen limită
- 04.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1238437
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Ateliere-signed.pdf
- FisaDate_DF1238437.pdf
- Instructiuni-pentru-ofertanti 21.02.doc.p7s
- Modele Formulare.docx.docx.p7s
- Sectiuna III model_contract achizitie produse -matriale didactice echipamente IT.docx.p7s
- Sectiunea IVFORMULAR PROPUNEREA TEHNICA.docx 21.02.docx.p7s
- Sectiunea-VI-Formular - propunere-financiara 21.02.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO 25146010
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EDU APPS SRL CUI RO28062674
Valoare atribuită
162.338 RON
din 162.338,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro