Atribuită
Anunț de participare
Aparatură electrocardiografie în cadrul proiectului ”Achiziția de echipamente performante pentru dotarea Ambulatoriului de specialitate din cadrul Spitalului Clinic de Psihiatrie «Elisabeta Doamna» Galați”
- Număr anunț
- CN1078288
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL DEVICE STORE SRL (CUI 36765608)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 742.076 RON
- Valoare atribuită
- 742.000 RON
- Data publicării
- 27.02.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1146991
- Termen limită
- 31.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 130018-2025
- Documentație de atribuire
- DF1238217
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1238217.pdf
- Fise tehnice.pdf.p7s
- Model contract furnizare.docx.p7s
- Model formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MEDICAL DEVICE STORE SRL CUI RO36765608
Asociați 1
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL CUI RO 9731314
Valoare atribuită
742.000 RON
din 742.076 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro