Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,8% sub estimat

Renovarea si echiparea bibliotecii din comuna Sântandrei, jud. Bihor

Număr anunț
SCN1131067
Autoritate contractantă
COMUNA SANTANDREI (PRIMARIA) (CUI 4794583)
Furnizor / câștigător
BICONSTAL SRL (CUI 33835059)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.220.708,97 RON
Valoare atribuită
1.064.420,46 RON 12,8% sub estimat
Data publicării
08.09.2023 20:57
Anunț de atribuire
SCNA1094088
Termen limită
26.09.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1190065

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BICONSTAL SRL CUI RO33835059
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
VANCOLIN SRL CUI 28439929
Asociați 1
TURVER PROD SRL CUI 30635439
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

1.064.420,46 RON

din 1.220.708,97 RON estimat 12,8%

Adjudecat la 87,2% din estimat · economie 156.288,51 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.