Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,8% sub estimat
Achizitie dotari in cadrul proiectului „DOTAREA SERVICIULUI DE ANATOMIE PATOLOGICA SI LABORATOR GENETICA SI DIAGNOSTIC MOLECULAR, PENTRU DIAGNOSTICUL CANCERULUI -cod SMIS 329100”
- Număr anunț
- CN1078411
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST LIFE SCIENCE SRL (CUI 24205119)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.175.266,16 RON
- Valoare atribuită
- 2.610.885 RON 17,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1148768
- Termen limită
- 03.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 137879-2025
- Documentație de atribuire
- DF1238500
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1-Criterii de atribuire.pdf.p7m
- Caiet de sarcini.PDF.p7m
- Draft contract furnizare.doc.p7m
- FisaDate_DF1238500.pdf
- formulare_furnizare.doc.p7m
- FT LOT1.pdf.p7m
- FT LOT2.pdf.p7m
- FT LOT3.pdf.p7m
- FT LOT4.pdf.p7m
- FT LOT5.pdf.p7m
- FT LOT6.pdf.p7m
- FT LOT7.pdf.p7m
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 3.175.266,16 RON Adjudecat: 2.610.885 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aparatura medicala Laborator genetica si diagnostic molecular 1 | 455.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Aparatura medicala Laborator genetica si diagnostic molecular 2 | 91.600 RON | DEXTER COM S.R.L. | 412.800 RON |
| 3 | Aparatura medicala Laborator genetica si diagnostic molecular 3 | 65.600 RON | Anulat | — |
| 4 | Aparatura medicala Laborator genetica si diagnostic molecular 4 | 330.000 RON | — | |
| 5 | Aparatura medicala Laborator genetica si diagnostic molecular 5 | 774.357,16 RON | — | |
| 6 | Aparatura medicala Laborator analize patologice 1 | 277.875 RON | Elta 90 Medical Research SRL | 1.018.030 RON |
| 7 | Aparatura medicala Laborator analize patologice 2 | 1.180.834 RON | MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. | 1.180.055 RON ↓0,1% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST LIFE SCIENCE SRL CUI 24205119
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELTA 90 MEDICAL RESEARCH SRL CUI RO 27344880
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEXTER COM S.R.L. CUI RO 8875940
Valoare atribuită
2.610.885 RON
din 3.175.266,16 RON estimat
17,8%
Adjudecat la 82,2% din estimat · economie 564.381,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.