Atribuită
Anunț de participare
Achiziționare buldoexcavator in cadrul proiectului “Dotari pentru întretinerea spatiului piscicol din Comuna Mândra”
- Număr anunț
- SCN1131059
- Autoritate contractantă
- COMUNA MANDRA (CUI 4384605)
- Furnizor / câștigător
- KUHN ROMANIA S.R.L. (CUI 6519610)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 554.983 RON
- Valoare atribuită
- 554.983 RON
- Data publicării
- 08.09.2023 17:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1094404
- Termen limită
- 19.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1189973
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KUHN ROMANIA S.R.L. CUI RO 6519610
Valoare atribuită
554.983 RON
din 554.983 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro