Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

ARBORI CARDANICI

Număr anunț
SCN1131052
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
42141110-3 · Arbori de transmisie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
299.988 RON
Valoare atribuită
299.600 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
08.09.2023 14:37
Anunț de atribuire
SCNA1094961
Termen limită
29.09.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1190036

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

299.600 RON

din 299.988 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 388 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.