Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,5% sub estimat
REACTIVI PENTRU UNITATEA DE TRANSFUZII SANGE
- Număr anunț
- CN1078457
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.471 RON
- Valoare atribuită
- 60.552,20 RON 7,5% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1146556
- Termen limită
- 10.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 141447-2025
- Documentație de atribuire
- DF1238622
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1238622.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie.docx.p7s
DUAE
Loturi (12)
Adjudecat: 60.552,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartela determinare grup sanguin ABO/RH | — | — | |
| 2 | Cartele determinare RH-Kell | — | — | |
| 3 | Cartela reactiv test Coombs/Liss | — | — | |
| 4 | Cartela test salin / enzimatic | — | — | |
| 5 | Solutie Bromelina | — | — | |
| 6 | Solutie Liss | — | — | |
| 7 | Eritrocite test | — | — | |
| 8 | Set depistaj anticorpi iregulari cu 3 hematii native | — | — | |
| 9 | Set depistaj anticorpi iregulari cu 3 hematii papainate | — | DIALAB SOLUTIONS | 54.889 RON |
| 10 | Set determinare grupe sanguine | — | TODY LABORATORIES MED | 5.663,20 RON |
| 11 | Control Intern | — | — | |
| 12 | Teste Serafol | — | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TODY LABORATORIES MED S.R.L. CUI 40066136
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Valoare atribuită
60.552,20 RON
din 65.471 RON estimat
7,5%
Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 4.918,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.