Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Achiziție Sistem de dezvoltare bazat pe ultrasunete ,,Universitatea din Craiova - noi orizonturi în era digitală" prin PNRR, cod proiect - 686692395, Contract nr. 14054/16.09.2022, finanțat prin PNRR/2022/C15/MEDU/I16

Număr anunț
CN1078338
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
DWYN ELECTRONICS SRL (CUI 31836120)
Cod CPV
42961000-0 · Sisteme de comanda si control (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287.000 RON
Valoare atribuită
286.210 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
27.02.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1150073
Termen limită
04.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
131367-2025
Documentație de atribuire
DF1238434

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DWYN ELECTRONICS SRL CUI RO31836120

Valoare atribuită

286.210 RON

din 287.000 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 790 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.