Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,6% sub estimat

Furnizarea de autovehicule nepoluante de transport persoane în cadrul proiectului ”Achiziționarea de microbuze electrice pentru transportul elevilor din județul Tulcea” - Microbuze electrice cu o capacitate de 16 locuri pe scaune din care 1 loc pentru persoane cu dizabilități + 1 loc pentru conducătorul auto

Număr anunț
CN1078349
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
AVEURO INTERNAŢIONAL SRL (CUI 20944909)
Cod CPV
34144900-7 · Vehicule electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.485.332,35 RON
Valoare atribuită
19.619.000 RON 28,6% sub estimat
Data publicării
28.02.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1150347
Termen limită
23.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
135943-2025
Documentație de atribuire
DF1238537

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

19.619.000 RON

din 27.485.332,35 RON estimat 28,6%

Adjudecat la 71,4% din estimat · economie 7.866.332,35 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.