Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,2% sub estimat

Furnizare sisteme de instrumentatie occipito-cervico-toraco-lombaro-sacrala utilizabile cu robotul si navigatia

Număr anunț
CN1078449
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33184100-4 · Implanturi chirurgicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.765.500 RON
Valoare atribuită
10.190.000 RON 20,2% sub estimat
Data publicării
03.03.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1146624
Termen limită
04.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
137127-2025
Documentație de atribuire
DF1238690

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

10.190.000 RON

din 12.765.500 RON estimat 20,2%

Adjudecat la 79,8% din estimat · economie 2.575.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.