Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat

Servicii de programe actiune comunitara - educatie incluziva

Număr anunț
SCN1131023
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA HELP AUTISM (CUI 26590428)
Cod CPV
85322000-2 · Programe de actiune comunitara (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380.000 RON
Valoare atribuită
340.601,47 RON 10,4% sub estimat
Data publicării
08.09.2023 10:28
Anunț de atribuire
SCNA1093789
Termen limită
18.09.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1189860

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

340.601,47 RON

din 380.000 RON estimat 10,4%

Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 39.398,53 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.