Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,6% sub estimat
Extindere RED in localitatea Cristian zona strazilor Nisipului si Preot Virgil Pop jud Brasov- Primaria Cristian
- Număr anunț
- SCN1131018
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- FRONTEX-TRADE SRL (CUI 9052704)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.012.191,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.416.006,69 RON 29,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.09.2023 09:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1098562
- Termen limită
- 26.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1189904
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRONTEX-TRADE SRL CUI RO9052704
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROELECTRICA SRL CUI RO 14939983
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ELECTROCONSTRUCTIA ELECON SA CUI RO 3582957
Asociați 1
RAMIBO ELECTRIC SRL CUI 16549707
Valoare atribuită
1.416.006,69 RON
din 2.012.191,80 RON estimat
29,6%
Adjudecat la 70,4% din estimat · economie 596.185,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.