Atribuită
Anunț de participare
Servicii de paza, supraveghere, monitorizare si interventie
- Număr anunț
- CN1078442
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- LEX PROTECT BUZĂU SRL (CUI 4595335)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 436.012,80 RON
- Valoare atribuită
- 435.936 RON
- Data publicării
- 03.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147235
- Termen limită
- 07.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 139051-2025
- Documentație de atribuire
- DF1238460
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEX PROTECT BUZĂU SRL CUI Ro4595335
Subcontractanți 1
CONFIDENT SECURITY GUARD SRL CUI 37146723
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
C. & A. TOTAL SECURITY S.R.L. CUI RO40720353
Valoare atribuită
435.936 RON
din 436.012,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro