Atribuită Anunț de participare

Achizitia de ansamblu bucatarie(containere si cort)

Număr anunț
CN1059415
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01020 (CUI 4349187)
Furnizor / câștigător
STIMPEX SA (CUI 326768)
Cod CPV
44211400-6 · Bucatarii de campanie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.210.062 RON
Valoare atribuită
39.512.000 RON
Data publicării
09.09.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1119313
Termen limită
11.10.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 175-550058
Documentație de atribuire
DF1190133

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STIMPEX SA CUI RO 326768
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

39.512.000 RON

din 25.210.062 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.