Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

Proiectare, execuție lucrări și asistență tehnică din partea proiectantului pe durata executiei lucrarilor pentru obiectivul de investiții „PASAJ SUPRATERAN PESTE DN1 BAICOI LA INTERSECTIA DINTRE DN1 (E60) – DJ215”

Număr anunț
CN1078486
Autoritate contractantă
Orasul Baicoi(Primaria Oras Baicoi) (CUI 2845710)
Furnizor / câștigător
NESS PROIECT EUROPE SRL (CUI 27503616)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.054.263,49 RON
Valoare atribuită
30.650.558,06 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
04.03.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1150518
Termen limită
07.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
141822-2025
Documentație de atribuire
DF1238616

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
VÁHOSTAV , a. s. CUI 20 20 333 216
Subcontractanți 5
MANRO SRL CUI RO 12280079
SANEL SRL CUI RO 14069087
PESIT ROM SRL CUI RO 6454120
Terți + subcontractanți 2
DINENG DEV SRL CUI RO27752170
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CONI SRL CUI RO 1310859
Asociați 2
Metabet CF S.A. CUI RO 128507
Subcontractanți 4
BLUE ROAD SRL CUI 34450085
Terți + subcontractanți 1

Valoare atribuită

30.650.558,06 RON

din 31.054.263,49 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 403.705,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.