Atribuită
Anunț de participare
Automatizarea RED MT din zona Muntenia Nord, în vederea identificării și izolării zonei de rețea cu defect
- Număr anunț
- CN1078487
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ADREM ENGINEERING S.A. (CUI 31954525)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 203.765.520,77 RON
- Valoare atribuită
- 203.758.313,22 RON
- Data publicării
- 04.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1158969
- Termen limită
- 21.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 140428-2025
- Documentație de atribuire
- DF1238569
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ADREM ENGINEERING S.A. CUI RO31954525
Subcontractanți 5
ATRIA CONCEPT SRL CUI 35988245
ESRA SRL CUI RO 1348462
POTENTIAL CONS SRL CUI RO 8928505
SIMCO INTERNATIONAL IMPEX SRL CUI RO 5158762
TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L. CUI RO40637380
Valoare atribuită
203.758.313,22 RON
din 203.765.520,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro