Atribuită Anunț de participare

Achizitie de legume si fructe proaspete Lot 1 lot 2 2025 - 2026

Număr anunț
CN1078472
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
RARES - ALEX SRL (CUI 22380946)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.236.871 RON
Valoare atribuită
1.263.571,11 RON
Data publicării
04.03.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1146830
Termen limită
08.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
140653-2025
Documentație de atribuire
DF1238577

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 1.263.571,11 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Legume proaspete S.C. AMA FRUCT CP S.R.L.,RARES-ALEX SRL 1.263.571,11 RON
2 Fructe proaspete

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RARES - ALEX SRL CUI RO 22380946
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RARES - ALEX SRL CUI RO 22380946

Valoare atribuită

1.263.571,11 RON

din 1.236.871 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.