Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

Autospeciale cu cabină compartimentată separat față de cabina șoferului pentru transport persoane și materiale, cu platformă carosată pentru transport echipamente

Număr anunț
CN1059524
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
IVECO TRUCK SERVICES SRL (CUI 31625301)
Cod CPV
34134100-6 · Camioane cu platforma (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.099.000 RON
Valoare atribuită
1.077.800 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
12.09.2023 07:32
Anunț de atribuire
CAN1116582
Termen limită
16.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1190085

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.077.800 RON

din 1.099.000 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 21.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.