Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,0% sub estimat

Lucrări în vederea implementării măsurilor privind respectarea DNSH, aferentă obiectivului de investiție «Creșterea eficienței energetice pentru Spitalul Clinic Județean de Urgență ,,Sf. Apostol Andrei”», etapa II de implementare, finanțat în cadrul Programului Regional Sud-Est 2021-2027

Număr anunț
CN1078650
Autoritate contractantă
JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
Furnizor / câștigător
MARTECH GMN GALGRUP S.R.L. (CUI 44370250)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.625.000 RON
Valoare atribuită
2.415.000 RON 8,0% sub estimat
Data publicării
06.03.2025 14:20
Anunț de atribuire
CAN1150502
Termen limită
13.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1238944

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
EUROMATERIA SRL CUI RO33204171
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
GENDAV SRL CUI RO 21286399

Valoare atribuită

2.415.000 RON

din 2.625.000 RON estimat 8,0%

Adjudecat la 92,0% din estimat · economie 210.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.