Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,4% sub estimat

Furnizare echipamente pentru dotarea Laboratorului de Inteligență Ambientală, Amplificată și Alternativă – I3A

Număr anunț
CN1078644
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
SOLUTION PLUS SRL (CUI 24134921)
Cod CPV
48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
715.000 RON
Valoare atribuită
604.800 RON 15,4% sub estimat
Data publicării
07.03.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1148564
Termen limită
14.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
149710-2025
Documentație de atribuire
DF1239032

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 715.000 RON Adjudecat: 604.800 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Diverse echipamente pentru spatiu ambiental inteligent 605.000 RON SOLUTION PLUS S.R.L. 604.800 RON
2 Perete interactiv 110.000 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOLUTION PLUS SRL CUI RO 24134921

Valoare atribuită

604.800 RON

din 715.000 RON estimat 15,4%

Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 110.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.