Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,3% sub estimat
Furnizare de echipamente și software pentru Laboratorul de tehnologii digitale pentru studiul, diagnosticarea, repararea și omologarea autovehiculelor
- Număr anunț
- CN1078641
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- SOLUTION PLUS SRL (CUI 24134921)
- Cod CPV
- 38500000-0 · Aparate de control si de testare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.061.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.004.485 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 07.03.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1150867
- Termen limită
- 11.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 149496-2025
- Documentație de atribuire
- DF1238933
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz CTE .pdf.p7s
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- Draft contract.docx.p7s
- F3 Centralizator al propunerii financiare.xlsx.p7s
- FisaDate_DF1238933.pdf
- Formulare PNRR .docx.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 1.061.000 RON Adjudecat: 1.004.485 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente service reglare-diagnosticare | 147.500 RON | AUTONET IMPORT S.R.L. | 147.025 RON ↓0,3% |
| 2 | Echipament combustibili | 10.500 RON | Anulat | — |
| 3 | Analizoare lubrifianți | 158.000 RON | RONEXPRIM | 158.000 RON |
| 4 | Standuri didactice autovehicule | 600.000 RON | SOLUTION PLUS S.R.L. | 554.760 RON ↓7,5% |
| 5 | Realitate augmentată | 85.000 RON | INAS | 84.700 RON ↓0,4% |
| 6 | Simulare autovehicule | 60.000 RON | INAS | 60.000 RON |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INAS SA CUI RO 2319694
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOLUTION PLUS SRL CUI RO 24134921
Valoare atribuită
1.004.485 RON
din 1.061.000 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 56.515 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.