Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat
Legume, fructe proaspete și plante aromatice
- Număr anunț
- CN1078639
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 01556 MANGALIA (CUI 22365032)
- Furnizor / câștigător
- STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155.747,66 RON
- Valoare atribuită
- 152.404 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 07.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1149394
- Termen limită
- 11.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 151031-2025
- Documentație de atribuire
- DF1239006
Documente
Documentația de atribuire
- 20250213_N_A4-79_SectiuneaIIICaietSarcini-[01556].pdf.p7s
- 20250213_N_A4-79_SectiuneaIVAcordCadru-[01556].pdf.p7s
- 20250226_N_A4-79_DocumentatieAtribuire-[01556].pdf.p7s
- 3##Formular Propunere tehnica - Legume, fructe proaspete si plante aromatice.doc.p7s
- 6##Modele formulare (2).doc.p7s
- FisaDate_DF1239006.pdf
DUAE
Loturi (11)
Estimat: 155.747,66 RON Adjudecat: 152.404 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ardei | 33.644,01 RON | — | |
| 2 | Cartofi | 15.721,50 RON | — | |
| 3 | Castraveti | 8.804,04 RON | — | |
| 4 | Dovlecei | 3.668,35 RON | — | |
| 5 | Rădăcinoase | 8.804,04 RON | STEDYAN COM S.R.L.,S.C. AMA FRUCT CP S.R.L.,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | 144.979 RON |
| 6 | Tomate | 22.010,10 RON | — | |
| 7 | Varză | 25.154,40 RON | — | |
| 8 | Legume cu coajă | 4.402,02 RON | — | |
| 9 | Legume uscate | 22.219,72 RON | — | |
| 10 | Fructe proaspete-citrice | 3.773,16 RON | — | |
| 11 | Plante aromatice | 7.546,32 RON | S.C. AMA FRUCT CP S.R.L.,STEDYAN COM S.R.L. | 7.425 RON ↓1,6% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
152.404 RON
din 155.747,66 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 3.343,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.