Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

“Dotarea cu echipamente de digitalizare a spatiilor expoziționale aferente proiectului „Cooperare intre Carei si Nyirbator pentru imbunatatirea ocuparii fortei de munca si promovarea dezvoltarii bazate pe potentialul lor endogen” – Localitate Carei, str. Vasile Lucaciu nr.15 ”

Număr anunț
SCN1131245
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
INOVI SMART TECHNOLOGIES SRL (CUI 14967959)
Cod CPV
30231300-0 · Ecrane de afisare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
901.000 RON
Valoare atribuită
900.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
13.09.2023 11:11
Anunț de atribuire
SCNA1095382
Termen limită
25.09.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1190344

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
WEB WIN GROUP NET SRL CUI RO 26299055

Valoare atribuită

900.000 RON

din 901.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.