Atribuită Anunț de participare

Achizitie Microscop electronic cu scanare – SEM

Număr anunț
SCN1131244
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU GEOLOGIE SI GEOECOLOGIE MARINA GEOECOMAR (CUI 5194978)
Furnizor / câștigător
TOTAL SPECTRUM SRL (CUI 17417704)
Cod CPV
38511100-1 · Microscoape electronice cu scanare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630.252,10 RON
Valoare atribuită
630.248 RON
Data publicării
13.09.2023 11:04
Anunț de atribuire
SCNA1094085
Termen limită
25.09.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1190335

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOTAL SPECTRUM SRL CUI RO 17417704

Valoare atribuită

630.248 RON

din 630.252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.