Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 90,0% sub estimat
Materiale sanitare ATI-I-3 Loturi
- Număr anunț
- CN1078638
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOPLUS MEDICAL SRL (CUI 4261939)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.816.160 RON
- Valoare atribuită
- 1.278.000 RON 90,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.03.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1148014
- Termen limită
- 08.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 150130-2025
- Documentație de atribuire
- DF1238947
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini si Specificatiile Tehnice, Anexa.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1238947.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 12.816.160 RON Adjudecat: 1.278.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot kit filtru si consumabile pentru toate tipurile de terapii … | 11.337.760 RON | Anulat | — |
| 2 | Set standard fluido compact | 1.298.400 RON | TEHNOPLUS MEDICAL | 1.200.000 RON ↓7,6% |
| 3 | Padele defibrilator autoadeziv adult unica folosinta | 180.000 RON | DELUXE MEDICRAFTS SRL,LUAN VISION SRL,ARTISANA MEDICAL S.R.L. | 78.000 RON ↓56,7% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUAN VISION SRL CUI RO23801784
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. CUI RO18035010
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNOPLUS MEDICAL SRL CUI RO 4261939
Valoare atribuită
1.278.000 RON
din 12.816.160 RON estimat
90,0%
Adjudecat la 10,0% din estimat · economie 11.538.160 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.