Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE CURATENIE SI DEZINFECTIE
- Număr anunț
- CN1078616
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- CLEANIKA S.R.L. (CUI 25261346)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.240.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.918.483,20 RON
- Data publicării
- 07.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1150038
- Termen limită
- 14.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 151212-2025
- Documentație de atribuire
- DF1238973
Documente
Documentația de atribuire
- acord-cadru prestari servicii curatenie.docx
- caiet de sarcini.docx
- FisaDate_DF1238973.pdf
- Formulare.docx
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLEANIKA S.R.L. CUI RO 25261346
Valoare atribuită
10.918.483,20 RON
din 9.240.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro