Atribuită
Anunț de participare
CONTRACT FURNIZARE PATURI MEDICALE
- Număr anunț
- CN1078612
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
- Furnizor / câștigător
- KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 37190850)
- Cod CPV
- 33192100-3 · Paturi medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.244.133 RON
- Valoare atribuită
- 16.244.133 RON
- Data publicării
- 07.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1151569
- Termen limită
- 25.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 149984-2025
- Documentație de atribuire
- DF1238848
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL CUI RO37190850
Valoare atribuită
16.244.133 RON
din 16.244.133 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro